Auto Market Truck
 Powrót
Szukaj w publicystyce:    Zaawansowane 
Pomoc
 
Wybierz wydanie: 
"Auto Market Truck", wydanie 1268 z 25 września 2015 roku

 


Bardziej sprawne, wszechstronne, wydajne...

Nowe kompaktowe ładowarki gąsienicowe

Kompaktowe ładowarki gąsienicowe to zazwyczaj dość uniwersalne maszyny, które mogą być wykorzystywane do różnych prac. Producenci wprowadzają do ich napędu coraz mocniejsze silniki, spełniające normy emisji spalin Stage IIIB i Stage IV (UE), w wielu przypadkach bez stosowania filtra cząstek stałych (DPF). Nowe maszyny zazwyczaj są bardziej wydajne.
W ostatnim czasie na rynku pojawiły się nowe modele takich maszyn, m.in. marek Bobcat, CAT i Volvo.
»»»

 


Pięćdziesiąt twarzy Scanii

Czternaste Wybory Pomorskiej Miss

Po raz czternasty oddział Scania Gdańsk wypełniły najpiękniejsze ciężarówki, walczące o tytuł "Pomorskiej Miss Scania". Jak zwykle nie zabrakło różnorodności - zaprezentowały się zarówno samochody, które spędziły wiele lat na drogach jak i te całkiem nowe.
Były ciągniki jak i pojazdy specjalistyczne. Najwięcej tuningowanych ciężarówek przyjechało oczywiście z Pomorza, ale nie brakowało też ciekawych pojazdów z innych, nawet najodleglejszych rejonów kraju. W sumie do walki o tytuł Pomorskiej Miss Scania stanęła rekordowa liczba pojazdów - aż 49. Jak zwykle, licznie reprezentowana była firma Repiński, ale sporą flotę wystawiła też firma Baca. Na placu mogliśmy oglądać stałych bywalców takich imprez, ale także najnowsze dzieła tunigowców.
»»»

 
CHEMNITZ Jedyna wschodnioniemiecka wystawa pojazdów użytkowych zaprasza
COMMCAR od 1 do 4 października 2015 na terenie Targów Chemnitz

 
Matexpo 2015 kolejny wielki sukces
Rekordowa frekwencja na targach

 
Dlaczego warto wybrać markę MANITOU
Bogata oferta firmy "Lemarpol"